איך לנקות גיטרה חשמלית


נקיון של הגיטרה לא רק גורם לה להראות טוב יותר, אלא גם משפר את הביצועים שלכם בתור גיטריסטים. תוכלו לנגן טוב ואפילו מהר יותר.

בשביל לנקות את הגיטרה החשמלית יש להצטייד במטלית, מעט מים, מטלית מיוחדת לצחצוח ולהברקה של גיטרות חשמליות ופוליש לגיטרה.

תחילה, כמובן שננתק את הגיטרה מכל חיבור למגבר או לחשמל בכלל. נסיר את המיתרים (ניתן בשלב זה גם לנקות את המיתרים אחד אחד באמצעות חומר המיועד לנקיון מיתרים).

בעזרת מטלית לחה, נסיר כל לכלוך שנראה כאילו יכול לרדת בעזרת מים.

  • חשוב-השתמשו במטלית לחה, לא רטובה ובשום פנים לא להשפריץ מים על הגיטרה. היא מכשיר חשמלי לכל דבר ועלולה להיהרס ממגע בלתי מבוקר עם מים.

את הכתמים שלא ירדו בעזרת מים, נסיר באמצעות מטלית לצחצוח והברקה המיועדת לגיטרות חשמליות. מטלית זו ספוגה בחומר המיועד לטיפול בכתמים קשים ושמנוניים יותר. עם המטלית הזו רצוי להכנס גם לפינות והזוויות של כל כפתורי הגיטרה ולנקות ביסודיות.

לבסוף, נרסס מעט פוליש המיועד לגיטרה חשמלית וננקה בעזרת סמרטוט.
בעזרת הפוליש ניתן ואף רצוי לנקות גם את צוואר הגיטרה (לוח האצבוע). נקיון יסודי של הצוואר יאפשר לכם את הנגינה החלקה והמהירה לה אתם זקוקים.

כאשר הגיטרה יבשה ומצוחצחת ניתן להרכיב את המיתרים בחזרה ולנגן.

 
עדכונים מהפורומים
עודכן לאחרונה - 2016-03-21 09:53:34

היי! אני יודע שכבר עבר ראש השנה אבל אני רוצה להמליץ לך חברת שירות פולישת גם אני עבדתי איתם.http://polish-hamavrik.co.il/פוליש-לרצפה


עודכן לאחרונה - 2014-09-21 08:10:56

אני חושבת שצריך לגרד את הצבע עם שפכטל, לשייף ולצבוע מחדש.. לא חייב להחליף שלהבניות אם הן תקינות..


עודכן לאחרונה - 2014-09-19 02:57:24

מסתורי כביסה הם בין המקומות שיונים הכי אוהבים. אתה צריך להתקין דוקרנים על המעקות או להתקין רשת פלסטיק לחיפוי המרפסת. קרא עוד על הרחקת יונים - http://metaknim.com/index.php?n=4577


עודכן לאחרונה - 2014-09-19 02:53:29

למה החלטת דווקא על פוליש אקרילי? את צריכה לעשות פוליש ווקס או קריסטל שיתן לרצפה שכבת ברק קריסטלי. צרי קשר וניתן לך הצעת מחיר טובה


עודכן לאחרונה - 2014-09-17 18:37:01

יש פה באתר מדריך מתאים בדיוק בשבילך - http://metaknim.com/index.php?n=3820